Ared Loader

Ared Telefon

+90 222 222 02 14

Ared E-posta

ared@aredenerji.com.tr

Ared Facebook

Ared Instagram

Ared Google Plus

ARED ENERJİ

2004 yılında Olgun Elektrik-Ali Rıza Durmaz olarak kurulan firmamız 2012 yılında Ared Enerji Elektrik İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. olarak yeni yüzü ile kalite ve güveni temel prensip edinerek hizmet vermeye devam etmektedir.

Ared Enerji Elektrik İnş. Taah. San. Tic. Ltd. Şti. tecrübeli ve dinamik 7/24 Türkiye çapında Malzeme Satışı, Yüksek gerilim, Alçak Gerilim Enerji Nakil Hatları, Trafo Merkezleri, Fabrika Tesisleri, Kompanzasyon Çözümleri ve Uzaktan İzleme Sistemleri, Tüm Kablo Alt Yapılarını sorunsuz güvenli ve kaliteli çözümler sunmaktan kıvanç duyar.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yurt içi ve yurt dışı pazarlarda kaliteli ve güvenin ön planda olduğu hizmeti sunmak.

VİZYONUMUZ

Çalıştığımız ve iletişimde bulunduğumuz tüm iş ortaklarımız tarafından doğru , güvenilir , istikrarlı ve sevgiyle anılan bir kurum olmak.

DEĞERLERİMİZ

Yasalara,etik ve ahlâki değerlere kusursuz olarak bağlı kalarak; tüm bu güç güven ve istikrarla hareket etmenin gücümüze güç katacağına inanarak yaşarız. İstihdam ettiğimiz tüm personelimizin iş ve işçi sağlığına yüksek önem vererek rahat ve huzurlu bir ortam oluşturarak moral ve motivasyonlarını hat safhada tutmaya çalışmak ilkelerimizdendir.